Een overzicht van onze recruiters en accountmanagers werkzaam op het TMI hoofdkantoor in Amsterdam.

André Herveille

Managing Director Germany & Accountmanager VVT | Ziekenhuizen

+31 (0)6 28 49 90 34

andre@tmi.nl

Alice Weijers

Manager Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Alysha Schouw

Administratief medewerker Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Angelique Hulsbosch

Support Medewerker

+31 (0)20 5106754

werving@tmi.nl

Anja Vos

Senior Account Manager Zwitserland

+31(0)625081960

anja@tmi-interim.nl

Beau van Dam

Support medewerker Caribbean Team

+31 (0)20 510 67 54

Beau@tmi-interim.nl

Brenda de Vrij

Senior Consulent Caribbean Team

+31 (0)20 510 67 54

wervingcaribbean@tmi-jobservices.com

Celine Vitalis

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 39 87 35 10

celine@tmi.nl

Chanel van Dijk

Support Medewerker

+31 (0)20 5106754

werving@tmi.nl

Chantie Sanches

Accountmanager VVT/GHZ

+31 (0)6 21 10 45 86

chantie@tmi.nl

Daisy Dop

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi.nl

Davine Munch

Senior Accountmanager VVT

+31 (0)6 46 19 04 61

davine@tmi.nl

Dianne Breuer

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 15 89 02 01

werving@tmi.nl

Dickey de Wilde

Wagenparkbeheerder

+31 (0)20 717 35 27

wagenpark@tmi.nl

Eline Hegeman

Accountmanager

+31 (0)6 18 34 39 73

eline.hegeman@tmi.nl

Kelly Jansen

Recruiter

+31(0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Ester van der Westen

Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 28 51 05 01

ester.van.der.westen@tmi.nl

Eveline Pochadt

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 52 35 68 49

eveline.pochadt@tmi.nl

Femke de Bruijn

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 46 09 13 32

werving@tmi.nl

Gerwin Grootoonk

Senior consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 41 51 23 37

gerwin@tmi.nl

Gianni Hooglugt

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Heidi Kamp

Senior Personeelsplanner Ambulance

+31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Iris Pattynama

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Isabelle Berkhout

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Jacqueline Heck

Manager Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 25 03 17 79

binnendienst@tmi.nl

Jeanette van Cittert

Accountmanager Ambulancezorg

+31 (0)6 15 95 80 22

jeanette@tmi.nl

Jessica van Dam

Support Medewerker

+31 (0)20 5106754

werving@tmi.nl

Jolanda Lammes

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)6 52 35 68 49

jolanda.lammes@tmi-interim.nl

Judith Randerath

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 54 26 25 55

werving@tmi.nl

Keabona van Zeijl

Consulent Caribbean Team

+31 (0)6 46 33 82 39

wervingcaribbean@tmi-jobservices.com

Kimberly Niemantsverdriet

Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 52 84 97 35

kimberly@tmi.nl

Kirsten Cordes - van Heerde

Medewerker Commerciële Binnen- en Buitendienst

+31 (0)20 717 35 27

kirsten.cordes@tmi.nl

Linda de Jong

Senior Accountmanager

+31 (0)6 54 30 3146

linda@tmi.nl

Linda Hanko

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Linda van den Brand

Manager Farma

+31 (0)6 28 51 01 08

linda.van.den.brand@tmi.nl

Lindy Boon

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

scholing@tmi.nl

Lisa Jonk

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Loes van der Vossen

HR Adviseur

+31 (0)6 46 11 75 38

loes@tmi.nl

Manon van Antwerpen

Personeelsplanner Flexbureau

+ 31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Marena Snoek

Planner Flexbureau

+31 (0)20 717 35 27

flex@tmi.nl

Marieke den Baas

Accountmanager VVT

+31 (0)20 717 3527

marieke.den.baas@tmi.nl

Marieke van der Klink

Salesmanager Nederland

+31 (0)6 15 96 23 96

marieke@tmi.nl

Marina van Kuik

Accountmanager

+31 (0)6 11 92 34 05

marina@tmi.nl

Mariska Klerks

Administratief Medewerker Binnendienst Caribbean

+31 (0)6 38 06 68 30

wervingcaribbean@tmi-jobservices.com

Marlot Roodhart - de Jonge

Senior Accountmanager

+31 (0)6 55 28 74 65

marlot@tmi.nl

Martijn de Vette

Recruitment manager

+31 (0)20 510 67 54

martijn@tmi.nl

Merve Yilmaz

Accountmanager

+31 (0)6 46 75 38 02

merve@tmi.nl

Miranda Lans

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 10 05 97 53

werving@tmi.nl

Monique Meerburg

Adjunct-directeur

+31 (0)6 11 39 57 48

monique@tmi.nl

Noël de Vries

Directeur

+31 (0)20 717 35 27

noel@tmi.nl

Odette Meester

Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)6 38 06 68 33

binnendienst@tmi.nl

Peter Hulst

Senior Accountmanager Farmacie

+31 (0)6 46 92 56 41

farma@tmi.nl

Peter Bartelings

Medewerker Wagenparkbeheer

+31 (0)20 717 35 27

wagenpark@tmi.nl

Pien Sintenie

Recruiter

+31(0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Romy Groen

Senior Personeelsplanner

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Romy Lieder

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Rosanne Hoogland

Personeelsplanner Ambulancezorg

+ 31 (0)20 510 67 51

ambulance@tmi.nl

Roufaida Bouzeya

Administratief medewerker Flexbureau

+31 (0)20 51 06753

flex@tmi.nl

Sabina Fajic

Administratief Medewerker Commerciële Binnendienst

+31 (0)20 7173527

binnendienst@tmi.nl

Sherelle de Koning

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 5106754

werving@tmi.nl

Silvana van Beek

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Sofia Lazaoui

Personeelsplanner Flexbureau

+31 (0)20 510 67 52

flex@tmi.nl

Susanne Koomen

Medewerker Commerciële Binnendienst & TMI Academy

+31 (0)20 717 35 27

scholing@tmi.nl

Susanne van Dormolen

Senior Accountmanager Caribbean Team

+31 (0)20 717 3527

susanne@tmi-jobservices.com

Sylvia Verbiest

Senior Consultant Artsen & Specialisten

+31 (0)6 46 09 54 77

sylvia@tmi.nl

Tessa Bonhof

Recruiter

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Tessa Govers

Support Medewerker Werving

+31 (0)20 510 67 54

werving@tmi.nl

Teun Pugh

Medewerker Commerciële Binnendienst

+ 31 (0)20 717 35 27

binnendienst@tmi.nl

Vivian Harbers

Senior HR Adviseur

+31 (0)6 52 19 94 98

hr@tmi.nl

Yvette van der Veen

Accountmanager

+ 31 (0)6 39 88 38 98

yvette@tmi.nl

Direct aanmelden

Kom in contact met TMI om alle mogelijkheden te bespreken.

Neem contact op

Mail ons

info@tmi.nl

Bel ons

020 717 35 27

Fax ons

020 615 51 10

Bezoek ons

Sierplein 75
Postbus 90137
1065 LN Amsterdam

Bekijk de route
Bekijk de parkeergelegenheid

TMI maakt gebruik van tracking-cookies. Hiermee worden anonieme gegevens over uw bezoek opgeslagen om de website en uw ervaring te verbeteren.